Het bestuur




Van links naar rechts ziet u:

Wietze Bakker - Penningmeester
Pieter Schemmekes - Regiocoördinator
Ria Janssen-Hilhorst - "Lief & Leed", Vicevoorzitter, Secretaris
John Snijders
Mariëlla Zoontjes - Evenementenorganisatie & Coördinator maatschappelijke activiteiten
Wouter Schuurmans - Voorzitter
Teun Prins - Evenementenorganisatie


Het bestuur bestaat uit:

Wouter Schuurmans
Voorzitter
  Tel. 0592-241111, fax 0592-241100
E-mail: voorzitter@demascotte.nl
 
John Snijders
Secretaris externe betrekkingen
 
  Tel. mob. 06-51077247
j.w.e.snijders@ziggo.nl
 
Teun Prins
Evenementenorganisatie
  Tel. 0299-425797
E-mail: teunprins@hetnet.nl
 
Mariëlla Zoontjes
Evenementenorganisatie &
Coördinator maatschappelijke activiteiten
 
Tel. 0251-245927
E-mail: zoontjes-burgmeijer@planet.nl
 
Ria Janssen-Hilhorst
"Lief & Leed" & Vicevoorzitter & Secretaris
  Tel. 0492-342342
E-mail: ria@demascotte.nl
E-mail: secretaris@demascotte.nl
 
Wietze Bakker
Penningmeester
  Tel. 0180-437271, fax 0180-425907
E-mail: penningmeester@demascotte.nl
 
Pieter Schemmekes
Regiocoördinator
  Tel. 038-3316679
E-mail: demascotte57@gmail.com
 

Banknummer:
Rabobank 1335.72.471 t.n.v. De Mascotte te Ridderkerk
IBAN: NL15RABO0133572471 BIC: RABONL2U

Bekijk alle vooraankondigingen op de kaart